Recenze: N.O.-Xplode 2.0

Obľúbený predtréningový stimulant, od známej americkej firmy BSN, ktorý si svojou obľúbenosťou získal popredné priečky v kategórii stimulantov.

Účinok: 7/10

Vzhľadom na to, že som si NO produkty dosť obľúbil rozhodol som sa vyskúšať môj obľúbený prípravok N.O.-Xplode vo vylepšenej novej verzii 2.0. Odporúčané dávkovanie je zhruba 30 min pred tréningom ale ja som zistil, že mne účinkuje keď ho vypijem minimálne 45 min pred výkonom, u každého to bude asi individuálne. Je dôležité si výrobok dávať na prázdny žalúdok aby sa jeho účinok dostavil čím skôr vďaka lepšiemu vstrebaniu. Keď som skúšal dávkovanie došiel som na to, že aby aspoň trochu bolo niečo cítiť musel som dať až 2 odmerky, a pritom výrobca na etikete odporúča 1 odmerku.

Pump – efekt : 8/10

Cítil som slušnú pumpu pri tomto produkte počas tréningu, hlavne pri konci. Nič zvláštne som pred tréningom necítil ale počas poriadnej driny v posilňovni som svaly dokázal pomerne slušne napumpovať, i keď nie je to zase žiadna super pumpa. Už som mal prípravky pri ktorých mi v dôsledku perfektnej pumpy skoro ruky trhalo J

Chuť: 9/10

Chuť, tam asi všetky príchute sú ok, ja som skúšal  melón, fruit punch a Blue raz, a všetky sa dali pohode piť. Výrobca ponúka viacej príchutí čiže každý si dokáže podľa svojej chuti približne vybrať aspoň trochu čo mu vyhovuje.

 

Energia: 6/10

Nie je príliš intenzívna. Asi najviac môžem prípravku vyčíta to, že nie je to žiaden extra nakopávač predtréningový, už som mal lepšie prípravky čo do energie sa týka a preto tu je aj moje sklamanie.  Kto nikdy neskúšal podobné prípravky bude mu to ale stačiť, zase natoľko to človeka prinúti aspoň dáke to opakovanie navyše spraviť : )

Celkovo: 8/10

Ako som už písal som fanúšikom NO-čiek , N.O.-Xplode 2.0  je prípravok ktorý určite stojí za povšimnutie a minimálne vyskúšanie, kto chce niečo komplexné pre budovanie svalov a má dáke to Euro navyše určite nech skúsi N.O.-Xplode 2.0, možno sa mu zapáči natoľko že to bude jeho najobľúbenejšie NO-čko. Ja som ho skúsil, nie je to zlý produkt učíte sa dakedy k nemu znovu vrátim ale ja mám iných favoritov, mne vyhovuje niečo trochu iné.

Výhody:
podľa mňa slušné napumpovanie
zvýšená energie
budovanie svalovej hmoty
dobrá cena

Nevýhody:
hrozne pení !
účinok prípravku až pri 2 odmerkách

 

 

Autor článku:

Roman Kahan (2726)