Co je to ZMA?

Stále více se k nám dostávají informace o moderním výrobku ZMA, co to tedy je? ZMA je vědecky navržený minerální komplex. Obsahuje zinek, magnézium a vitamín B-6. Jsou to všechno přírodní složky, které v takovém složení napomáhají zejména zvyšování hladiny anabolických hormonů u sportovců.

Studie prokázaly, že suplementace zinku a hořčíku ve správném poměru může zvyšovat hladinu testosteronu, a to až o 30%. Proto není divu, že kulturisté celého světa poukazují na dosažení lepších výsledků s užíváním ZMA.Další výhodou jeho užívání je lepší spánek. Mnoho uživatelů, kteří nemohli tvrdě usnout, si pochvalují zlepšení kvality spánku. ZMA by proto měl být užíván 30-60 minut před spaním.

Pro koho je vhodné užívání ZMA?

Jednoznačně pro každého cvičence, který chce dosáhnout lepších silových výkonů a nárůstu svalové hmoty. Zejména sportovci často trpí nedostatkem zinku, hořčíku a vitaminu B-6.

Účinky ZMA:

* Zlepšuje regeneraci svalů po náročném tréninku

* Zvyšuje hladinu testosteronu a růstového faktoru IGF-1

* Zlepšuje usínání a kvalitu spánku

* Zlepšuje tréninkovou koncentraci a vytrvalost

Zinek – má mnoho příznivých účinků na zdraví člověka. U silových sportovců se těší oblibě díky jeho příznivým účinkům při boji proti únavě, zlepšuje imunitu, napomáhá při regeneraci tkání a podílí se na správném vývoji a chodu rozmnožovacích orgánů.

Magnézium – je velmi důležitý prvek. Magnézium potřebuje každá buňka lidského těla. Podílí se na stovkách biochemických procesů v lidském těle. Udržuje správnou funkci svalů a nervů, pravidelný rytmus srdce a pevné kosti. Nepostradatelný je při syntéze proteinů, což ocení zejména siloví sportovci a kulturisté.

Vitamin B6 – hraje důležitou roli v metabolismu červených krvinek a při vývoji kostry. Jeho nedostatek má negativní vliv na imunitní systém, růst a udržení svalů.

ZMA najdete v perfektní kvalitě a za bezkonkurenčně nejnižší cenu na stránce www.namaximum.cz

(9848)