Spouštíme vlastní značku sportovní výživy – zatím jen na Slovensku, brzy i v Čechách

Vážení návštěvníci, tým posilovani.net pro vás připravil zcela novou značku sportovní výživy s názvem Natural Nutrition. Značka Natural Nutrition vznikla završením 12 měsíčního úsilí, během kterého jsme intenzivně testovali vzorky od největších světových výrobců surovin pro sportovní výživu a vybírali pro vás ty, které splňují i ty nejnáročnější kritéria na kvalitu. Na vývoji značky se podíleli Starosta, administrator webu posilovani.net, Roman Kováč, mistr Slovenska v kulturistice a další odborníci, kteří v minulosti zakládali projekty 4fitness.sk a nu3tion.sk as výrobou sportovní výživy mají bohaté zkušenosti. Do naší spolupráce se přidal i Legi známý z našeho fóra posilovani.net.

Výsledkem naší práce je jsou kvalitní čisté doplňky jako například syrovátkový protein WPC80, micelární kasein MPC86, hydrolyzát proteinu DH32, hydrolyzovaný kolagen, ale i značkové suroviny známé od jiných výrobců. Garancí kvality jsou přední světoví dodavatelé AlzChem (Creapure®, Německo), DSM (PeptoPro®, Německo), Volac (Ultrawhey® 80, Ultrawhey® 90, Velká Británie), Beneo Platina (Palatinose®, Německo), Carbery (Irsko), Cargill (USA), Tate & Lyle (Velká Británie) a mnoho dalších. A to vše za bezkonkurenčně nejlepší ceny na trhu.

Nové doplňky se zatím prodávají jen na Slovensku na stránce www.namaximum.sk, kde jsme pro zákazníky připravili množství akcií. V průběhu příštích týdnů plánujeme i start v Čechách, takže se máte na co těšit. (6139)