Arnoldovy cviky

Postavte a vezměte si do ruky osu (tyč), na tento cvik si stačí naložit menší zátěž. Osu zvednete do půlky (obrázek č.2), poté se vrátíte zpět dolů (obrázek č.1). Z dolní polohy zvednete osu nahoru (obrázek č.3), z horní polohy ji spustíte opět jen do půlky (obrázek č.4), poté se zase vratíte zpět nahoru (obrázek č.3). Z horní polohy pak už jen dolů (obrázek č.1). To je jedno opakování.

Na tento cvik stačí 8 až 10 opakování například v pěti sériích. Nejlepší je tento cvik cvičit ze sparingpartnerem, protože ten vám do cviku vloží ruku a vy, když zvedáte činku do půlky tak se právě dotknete jeho ruky a chvíli ji u ní podržíte. To má pak tento cvik výborný efekt.

Chyby:

  • vysoká zátěž při níž se prohýbáte v zádech.
  • snaha cvičit opakování švihem.

Arnoldovy cviky Arnoldovy cviky Arnoldovy cviky Arnoldovy cviky

(6877)

Komentáře

  1. Souhlasim z Martinem..ja už cvičim přes 4 roky..a muj zakladni prvek je Protein,Gainer,Creatin Monohydrat…A nevyděl bych že by se mi zmenšil penis..:-)To se jen tak mluvi to sou blbe keci kdo to mu nerozumi a chce si hrat na hergota…:DAle normalně to ber…Creatin je potřebny hlavně jak cvičiš..tak i den kdy necvičiš…Jeto suplement..a ne žadny Śteroid tak neměj žadne obavi a normalně to ber:-)

  2. Rakovina: marty řekl že je to na efekt? řekl že mu po dobrání vrátí přírodní tvar => odteče voda ze svalů která se tam předtím nabrala aby lépe hydratovala svaly a dodávala jim více živin když je to teda ten případ monohydrátu. Rozhodně to není nějaký synthol který je jen tak na efekt ale opravdu ti pomůže nabrat nějakou opravdovou svalovou hmotu..já osobně beru ale jen protein a pro začátek gainer abych nabral nějakou váhu.

  3. kreatin nežer – pčesně jak řiká Maty – je to jen na efekt. to už si radši dej pod tričko 2 svetry a do kalhot bramboru. dále může dráždit žaludek a vyvolávat žaludeční křeče…dávej si radši jenom nějaký jontový nápoje a živiny doplňuj prostě jídlem…

  4. Nezmenši se mu penis. Kreatin je legální a dá se sním kdykoli přestat aniž by mu to uškodilo, protože vám svaly doplní vodou a když přestanete kreatin brát, tak voda zmizne a vrátí vám přírodní tvar ;-). Nejlépe ale doporučuji kreatin monohydrate (sctitet nutrition).

  5. Ahoj prave jsem zacal cvicit a nevim jak funguje kreatin a jestly nema nake vedlejsi ucinky.