Arnold Schwarzenegger

O tomhle muži snad bylo napsáno už všechno, on se nejvíce zasadil o to, že se v Americe aktivně zabývá kuIturistikou přes pět miliónů lidí. Stal se sedmkrát držitelem titulu Mr. Olympia v letech 1970 – 1975 a v roce 1980. Cílevědomý, pracovitý, spolupracovník prezidenta Bushe. 

Co by měl každý fanoušek vědět o Arnoldu Schwarzeneggerovi? Kromě výčtu jeho velkých titulů i to, že se narodil 30. července 1947 v rakouském Thalu, za manželku si vzal televizní komentátorku Marii Shriverovou, je otcem dvou dcer, bydlí v Kalifornii. Má koně a dva psy, labradory, kteří slyší na jméno Conan a Strudel, v kolonce zaměstnání má napsáno: filmový herec, obchodník s realitami, vlastní nemovitosti za více než 120 miliónů dolarů.

Pravidelně trénuje s činkami, leze po horách, sjíždí řeky, všude, kde je to možné, propaguje sport a zdravý způsob života. Jeho oblíbenými sporty jsou plavání, tenis a lyžování, rád maluje a fotografuje. Sám si vede své finanční účetnictví, jeho kancelář je v nenápadném bloku domů poblíž World a Gold’s Gym ve Venice. Starostlivě pečuje o syna svého bratra, který zahynul při autonehodě. Je slavný kulturista. Byl velkým závodníkem, nyní je velkým manažerem.

Je slavný jako filmový herec. Co o něm říkají filmoví producenti? „Má úžasnou disciplínu, na natáčení je vždycky včas. Zná dokonale svoji roli. Rozumí obchodu, a proto s námi intenzivně spolupracuje při uvádění filmu do kin. Mnozí herci jsou primadony, Arnold je ale úplně jiný. Drží s námi i ve chvílích, kdy jde do tuhého a kdy je potřeba dělat víc, než co předepisuje smlouva. Prostě je vám jasné, že od začátku stojí na té nejsprávnější straně.“ Mnozí mu předpovídají velkou politickou kariéru a kdyby ji udělal, nebylo by to žádné velké překvapení. Arnoldovi se zatím podařilo všechno – co chtěl…

(6550)

Komentáře

  1. Dobríden chtěl by sem vám poslat fotku jak vipadám jestli mám posilovat dál nebo ne