Ulisses rady jak na břicho .. 6 tipů pro Vaše cihličky

Ulisses je fitness model, určitě jste už o něm slyšeli. Má úžasnou, přímo až dokonalou formu. Nemyslíte? Posuďte sami podle obrázku vedle. Stejně tak má velmi krásné, vypracované abdominální (břišní) svaly.
Ulisses říká, „dostávám strašně moc emailů ohledně abdominálních svalů a jejich tréninku, a proto jsem přišel se šesti typy pro Vás, které vám pomohou získat úžasné břicho“. V tomto článku si jeho typy nejen vypíšeme ale i trošku rozebereme, takže se máte na co těšit.

Takže, následuje 6 tipů od samotného Ulissesa:

6. Pijte hodně vody. Toto je kritický bod. Voda Vás udržuje hydratovaných a skvěle pročišťuje celé Vaše tělo.

Zde mohu jen dodat, že Ulisses tím má na mysli ČISTOU VODU. Žádné ochucené nápoje jako pepsi cola, kofola, sprite, fanta, ochucené minerálky a podobně.

 

5. Ujistěte se, že děláte cardio. Cardio je velmi důležité. Někteří lidé cardio jednuduše nedělají, ale Vy to po nich nesmíte opakovat a musíte dělat cardio, a ujistěte se, že ho děláte alespoň 3 krát za týden. Já ho rád dělám 4 až 5 krát, ale pokud ho děláte 3 krát týdně, jste v pohodě.

Cardio je super. Cardio vám nejenže zajistí krásné břicho, ale je i zdravé, cítíte se po něm super. Řekněte, necítíte se skvěle po 20 minutovém běhu na pásu? Já ano. A nejenže se cítím skvěle ale i mému tělu to prospívá a také mým cihličkám (pokud je ještě není vidět, nebojte, pokud budete následovat Ulissesovy rady, brzy je uvidíte)

 

4. Vytrvalost v dietě . Dieta je základ, lidi . Nemusíte jít do extrémů, ale musíte si ohlídat dietu. Sacharidy si hlídejte také a snižte jejich příjem, a také trošku uberte z tuků.

Dieta je asi nejdůležitější věc, když přichází řeč na cihličky a vypracované břicho .. Nemusíte si vážit každý gram , který přijmete ale pokud chodíte na oběd do McDonald, tak jednoduše krásné a vypracované břicho mít nebudete . V dietě jde o to, abyste jedli čisté zdravé věci, a hlavně, abyste na konci dne byly v kalorickém deficitu . To znamená, že pokud víte, že Váš běžný kalorický příjem je 2500 kcal a chcete vidět výsledky brzy , kalorický deficit by měl být kolem těch 500 kalorií, takže když si zhotovujete jídelníček , měli byste v něm mít přibližně o 500 kalorii denně méně než obvykle . Sacharidy třeba také omezit , jak již zmiňoval Ulisses . V dietě je dobré přijímat co nejvíce pomalých sacharidů, sacharidů s nízkým glykemickým indexem jako např.  hnědá rýže , těstoviny , zelenina. Což má za následek zvýšení hladiny inzulínu, který blokuje spalování tuky. Neříkám , že sacharidy jsou špatné a je třeba je vyřadit z jídelníčku, ale je třeba si na ně dát pozor . Co se týče tuků, tak mandle , ořechy , kokosový olej, olivový olej a podobně, jsou ta správná cesta k cihličkám . Jsou to úžasné zdroje zdravých tuků, které při dietě rozhodně potřebujete.

 

3. Frekvence. Jak často cvičíte břicho? Nejméně 3 až 4 krát za týden. Cvič břicho každý druhý den a pokud vydržíš, výsledky brzy uvidíš.

Frekvence a vytrvalost. Další klíčový bod na kterém lidé často selhávají. Zde není mnoho co psát, jednoduše je třeba vydržet a břicho cvičit pravidelně. Pomoci může i časté sledování motivačních videií nebo obrázků vysněné postavy.

 

2. Pestrost. Toto je velmi, velmi důležité pro mě, protože to znamená, že to obměňuji. Něco pro horní břišní svaly, něco pro spodní, něco pro boční. Ujistěte se, že obměňujete cviky. Já rád dělám 3 až 4 cviky. A opět, něco pro spodní, něco pro horní a něco pro boční a jednoduše to smíchat. Ne jen sklapovačky. To nefunguje.

Sklapovačky a podobné cviky jsou oblíbené cviky lidí, kteří tyto cviky dělají doma dokola v domnění, že si vypracují břicho a získají cihličky. Takhle to nefunguje. Prostě třeba ty cviky obměňovat, jak již zmiňoval Ulisses. Prohlédněte si naši databázi cviků a jistě tam najdete velké množství cviků i pro břicho.

                    

1. Trénovat břicho na prázdný žaludek . Toto je podle mě nejlepší a nejdůležitější tip . Proč je dobré trénovat břicho na prázdný žaludek ? Protože dokážete mnohem lépe procítit abdominální svaly . Pokud je trénujete po tom jakmile jste právě něco dojedli , nedáváte do toho tolik jako na prázdný žaludek, nemůžeš je tak zatáhnout , není to proto tak efektivní . Proto zkus cvičit břicho jako první věc ráno nebo možná poslední věc před spaním . Pro mě první věc ráno je břicho . 15-ti minutový trénink na břicho a můj den může začít.

Osobně břicho trénuji na konci tréninku, ale včera jsem ho vyzkoušel odcvičit hned po probuzení a tedy nalačno, a opravdu jsem procítil to břicho lépe. Byl jsem schopen procítit ho lépe, ale ne tak naplno, protože já osobně jsem ráno po probuzení takový trochu bez života, i po dobrém spánku . Cvičit břicho ráno je ale určitě cesta k úspěchu a dobrý start do dne, ale také dobrý čas, kdy cvičit břicho, je na konci Vašeho tréninku, protože Vaše předtréninkové jídlo je přibližně hodinu před tréninkem a trénink trvá další přibližně hodinu, takže když jdete cvičit břicho na konci Vašeho tréninku , hodně toho v sobě nemáte, neboť Vaše poslední jídlo bylo před dvěma nebo dvěma a půl hodinami. Ulisses ještě zmiňoval večer, ale pro mě cvičit břicho večer není skutečně cesta, protože večer jsem vyčerpaný po náročném dni, a hlavně před spaním dělám klidné činnosti jako učení , čtení a podobné věci, takže tělu a mysli by to nebylo velmi příjemné , spíše takové “ přílišné rozladění “ , hůře by se mi usínalo, a trochu by to mělo dopad i na kvalitu spánku. Ale to je u mě , pokud to je u Vás jinak a cítíte , že večer je vhodný čas, tak proč ne ? Jen do toho . Pořádně dejte břichu zabrat ! (15753)