Recenzia: Hemo-Rage Black Ultra Concentrate

Hemo-Rage Black Ultra Concentrate je novinka od Nutrexu ktorá ponúka nezabudnuteľné pocity počas tréningu, a neskutočný príval energie.

Zloženie produktu: 9.6/10
Hlavnými zložkami koncentrovanej verzie HEMO Rage je 6870 mg zmes kreatínu monohydrátu, L-arginín-alfa ketoglutarát, Beta alanín, taurín, kofeín, dimethylamylamine, a Huperzinu. Aj keď ide o patentovanú zmes, takže nemožno vyčísliť presné sumy. Prípravok obsahuje veľké množstvo kofeínu, neodporúča sa užívať ľuďom alergickým na kofeín.

 

Účinky / pocity: 9.8/10

Je to asi jediný doplnok ktorý u mňa perfektne pôsobil na mentálne sústredenie, koncentráciu počas tréningu. Po užití sa dostavilo mierne mravčanie v rukách, čo je spôsobené beta alanínom ale do niekoľkých minút tento pocit úplne pominul. Počas tréningu nepociťujem žiadne tráviace ťažkosti, sústredenosť a sila je neuveriteľná. Žiadny pred- tréningový stimulant vám nedá taký príval energie ako HEMO.

Chuť: 8.2/10
Čo sa týka chuti je to dosť individuálne, mne osobne najviac chutí vodný melón, alebo punč. Zameriavať sa hlavne na chuť je podľa mňa hlúposť, dôležitý je účinok produktu.
Rozpustnosť: 9.0/10:
Produkt sa vo vode pomerne ľahko rozpúšťa, stačí párkrát premiešať a môžte piť. Menšou nevýhodou je, že na spodku pohára zostáva menšia usadenina, ale stačí trochu premiešať a ihneď vypiť.

Celkový dojem: 9.2/10
Produkt HEMO Rage sa stal ihneď mojím obľúbeným stimulantom, a to vďaka tomu čo naozaj dokáže. Počas tréningu nepozorujem žiadne nepriaznivé účinky, cítim sa ako znovuzrodený plný sily a energie, sila na konci je rovnaká ako na začiatku tréningu čo je neuveriteľné. Nikdy som nemal za potreby dávať viac ako jednu odmerku ! Výrobca na to aj upozorňuje na obale, takže je to naozaj pravda, že len jedna malá odmerka stačí na to aby ste boli plný energie a pripravený odovzdať v posilke zo seba aj to posledné. Ak niekto naozaj potrebuje niečo extra tak jednoznačne odporúčam tento výrobok!

 

Výhody:
– zvýšená energia
– perfektná koncentrácia
– pump efekt

Nevýhody:
– nie každému sadne príchuť
– pri miešaní zostáva na spodku usadenina

 

  (2199)