Arthro max – Nová kloubní výživa je na trhu

Bolesti kloubů jsou velmi častým problémem u střední a starší populace. Čím dál víc se však setkáváme s problémy kloubů i u mladších lidí, především u sportovců.

 

Jak předcházet bolestem kloubů:

 

 •  Základem je pravidelný pohyb, ideální je plavání, neboť ve vodě jsou klouby daleko více šetřeny, než při jiném druhu pohybu.

 

 •  Velmi důležitá je redukce hmotnosti, nadměrná tělesná váha klouby přetěžuje.

 

 •  Pestrá strava bohatá na kvalitní bílkoviny a rostlinné tuky. Vhodné jsou nenasycené omega 3 mastné kyseliny, vápník, hořčík a stopové prvky – mangan, měď a nepostradatelný je i vitamin C.

 

 •  Preventivní konzumace kloubní výživy, která pomáhá regenerovat kloubní chrupavku při zátěži, po úrazu a při přirozeném opotřebení věkem.

Výživové doplňky a přípravky kloubní výživy mají význam při počáteční fázi onemocnění, kdy jsou schopné podpořit regeneraci chrupavky. Dobrými pomocníky jsou v pokročilém stádiu, kdy dokážou zpomalit rozvoj onemocnění. Zde je důležitá trpělivost a dlouhodobé užívání po dobu minimálně tří měsíců ve formě kúr 2x ročně, nejlépe na jaře a na podzim.

 

 

Dříve jsem trpěla bolestí kloubů. Bolelo mě koleno i rameno a kloubní výživa od www.namaximum.com mi s tímto problémem pomohla. Jak šel čas, chtěla jsem kloubní výživu užívat i preventivně a protože mé peníze byly dobrou investicí a nechtěla jsem je dávat za předražené výrobky v lékárnách, klikla jsem znovu na tuto stránku a natrefila jsem na novou kloubní výživu už i v tabletové formě. Jmenuje se Arthro max.

 

Arthro max se skládá z několika nejdůležitějších složek, které jsou potřebné pro zdraví kloubů, a to glukosamin sulfát, chondroitin sulfát, MSM a mimojiné v něm nechybí ani vitamin C.

 

Jaké mají tyto složky vlastnosti?

 

 

 • Glukosamin sulfát je potřebný všude tam, kde je poškozená chrupavka, šlachy, vazy a obratle. Je to přirozená látka pro obnovu poškozené chrupavky, šlach, vazů a obratlů. Zmírňuje bolesti v kloubech. Glukosamin sulfát přímo podporuje tvorbu látky nevyhnutelné pro obnovu činnosti kloubů, působí protizánětlivě (brzdí tvorbu volných kyslíkových radikálů a chrání chrupavku).
  Výrazně zlepšuje hybnost a zmírňuje bolesti u pacientů s gonartrózou ,
  zpomaluje rozvoj osteoartrózy – glukosamin je přirozená látka proti osteoartróze.
  Její příznivý účinek se projevuje i při postižení meziobratlových destiček.

 

 • Chondroitin sulfát blahodárně působí na zraněné nebo poškozené klouby. Omezuje rozpad kloubní chrupavky, ke kterému dochází přirozeným procesem –(námaha a stárnutí), a podněcuje růst nového chrupavkového vaziva. Chondroitin sulfátem se odstraňuje bolest kloubů a s nimi spojené záněty. Dále je používán jako doplněk při artróze a také u revmatických změn.

 

 •  MSM (Metyl-Sulfonyl-Metan) je výborným zdrojem organické síry, která zlepšuje zdraví kloubů a svým protizánětlivým efektem podporuje jejich regeneraci. Společným užitím MSM a jiných účinných produktů podporující zdraví kloubů se dají docílit další pozitivní výsledky. Společné užití MSM s glukosaminem a chondroitinem má synergický efekt. Jejich kombinací je možné dosáhnout lepších výsledků. Tj. posilnění kloubů a zmírnění jejich bolestí.

 

 • Vitamin C je pro nás velmi důležitý. V kloubní výživě může chránit před ztrátou chrupavky a má antioxidační účinky, které zabraňují poškození kloubů volnými radikály. 

(7947)